Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης

ΑρχικήΠαρουσίασηΤα νέα μαςΕργαστήριαΠροσωπικόΔραστηριότητεςΕργασίες-ΆρθραComeniusΣυνδέσειςΕπικοινωνία

Την  Τρίτη 17-03-09       μετά από επιθυμία  και πρόσκληση του  Δ.Σ του  φιλόπτωχου συλλόγου η <<Ελεημοσύνη>> παρατέθηκε  δωρεάν γεύμα στους μαθητές του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Κατερίνης , ειδικού σχολείου της δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στην  ταβέρνα Μέγκα στην Παραλία Κατερίνης.

Οι μαθητές του σχολείου ανταποκρίθηκαν με χαρά στο κάλεσμα του συλλόγου.  Το γεύμα τίμησαν με την παρουσία τους η Πρόεδρος του συλλόγου  κ. Ράπτη Ξανθούλα, η αντιπρόεδρος του συλλόγου κ. Σαββίδου Γεωργία, το μέλος του Δ.Σ. κ.Μανωλοπούλου  Δόμνα, η Πρόεδρος της Εξελεγκτικής Επιτροπής Κ. Μπατάλα Αναστασία.

Η Διευθύντρια και ο  Σύλλογος προσωπικού του Ε..Ε.Ε.Ε.Κ Κατερίνης ευχαριστούν θερμά την κυρία Πρόεδρο του συλλόγου   Ράπτη Ξανθούλα, την κυρία  αντιπρόεδρο Σαββίδου Γεωργία, το μέλος του Δ.Σ. κ. Μανωλοπουλου  Δόμνα, την Πρόεδρο της Εξελεγκτικής Επιτροπής κ. Μπατάλα Αναστασία για την ευγενική προσφορά τους καθώς επίσηςς και την Ταβέρνα Μέγα στην Παραλία Κατερίνης  για την  θερμή υποδοχή τους και την άψογη εξυπηρέτησή τους .

Για το Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Κατερίνης

Η  αναπλ Διευθύντρια

Χαλεπλή Μαρία

Γεύμα από το φιλόπτωχο Σύλλογο "Η Ελεημοσύνη"